2017 Yılının Oyuncular Tarafından En Çok Sevilen 10 Oyunu

0
2017 Yılın En Çok Beğenilen 10 oyunu

Merhaba değerli Social Oyuncu takipçileri,

2017 yılının Ocak ayının başından bugun yani Haziran ayına oynanan oyunlar arasından oyuncular tarafından en çok sevilen 10 oyununu sizler için listeliyoruz.

10- Dead Island 2

Listemizin 10.sırasında bulunan Dead Island 2 kısaca anlatmak gerekirse ismindende anlaşılacağı üzere Ölü Ada 2 olarak çevirebiliriz.Oyunda amaç zombileri kesip/vurarak ortalığı zombilerden arındırmak. Oyun pisaya 3 yıl önce çıktı fakat hala yerini koruyor. Oyun da 8 kişiye kadar arkadaşlarınla birlikte Co-Op oynayabilme imkanınız mevcut ve bu da oyunu daha eğlenceli bir hale getirmeye yetiyor.

2017 Yılının Oyuncular Tarafından En Çok Sevilen 10 Oyunu - 10
Dead Island 2

9- Wild

Listemizin 9.sırasında bulunan Wild ; Rayman ve Beyond Good & Evil gibi projelerle tanımış olduğumuz Michel Ancel’dır.Wild adlı bu oyun günümüzden 10.000 yıl öncesini konu olarak alıyor.

2017 Yılının Oyuncular Tarafından En Çok Sevilen 10 Oyunu - 9
Wild

8- Deep Down

Listemizin 8.sırasında bulunan Deep Down adlı oyun aksiyon severlerin en çok sevdiği oyunlardan biridir. Bu oyun genelde oyunda bulunan zırhlarla tanınmış bir oyun olarak da söyleyebiliriz. Oyunda içerisinde bulunan bu zırhlar diğer oyunlarda rastlanamayacak şekilde yapılmış.

2017 Yılının Oyuncular Tarafından En Çok Sevilen 10 Oyunu-8
Deep Down

7- Cyberpunk 2077

Listemizin 7.sırasında bulunan Cyberpunk 2077 adlı oyun teknolojik silahlar, robotlar ve gelişmiş şehirleyle tanınan CDProjekt yapımı bir oyun eğer bu tür oyunlara ilginiz varsa bu oyunu kaçırmayın.

2017 Yılının Oyuncular Tarafından En Çok Sevilen 10 Oyunu - 7
Cyberpunk 2077

6- Visceral’s Star Wars 

Listemizin 6.sırasında bulunan Visceral’s Star Wars adlı oyun Uncharted oyunundan esinlenilerek yapılmış bir oyun olmasının yanısıra Star Wars severlerinin kalbinde taht kurmuş bir oyundur.

2017 Yılının Oyuncular Tarafından En Çok Sevilen 10 Oyunu - 6
Visceral’s Star Wars

 

5- Shenmue 3

Listemizin 5.sırasında bulunan Shenmue 3 adlı oyunun popüler olmasının sebebine bakarsak eğer orjinal Shenmue 1999’da sayılı olan oyunların arasında açık dünya deneyimi olmasıydı o günden bugüne oyunun takipçileri her geçen gün artıyor.

2017 Yılının Oyuncular Tarafından En Çok Sevilen 10 Oyunu - 5
Shenmue 3

4- Red Dead Redemption 2

Listemizin 4.sırasında bulunan yapımcısı Rockstar Games olan Red Dead Redemption 2 adlı oyun GTA tadında bir kovboy oyunu olarak nitelendirebiliriz. Oyunda John Marston adlı bir kovboyu yönetiyoruz.

2017 Yılının Oyuncular Tarafından En Çok Sevilen 10 Oyunu - 4
Red Dead Redemption 2

3- Death Stranding

Listemizin 3.sırasında bulunan Death Stranding adlı oyun bizim de favorimiz olmuş durumda oyuncuya oyunda özgürlük hissini verdirmiş ve açık dünyalı bir oyun olması oynanması için yeterli diye düşünüyoruz.Oyunu anlatmakta kelimeler kifayesiz kalıyor dilerseniz fragmanı izleyip yorumunu kendiniz çıkartabilirsiniz. Fragman

2017 Yılının Oyuncular Tarafından En Çok Sevilen 10 Oyunu - 3
Death Stranding

2- The Last of Us: Part II

Listemizin 2.sırasında bulunan The Last of Us: Part II  adlı oyun adeta macera severler için Naughty Dog tarafından bu oyunu henüz oynamadıysanız oynamanın zamanı gelmiş diyebiliriz.

2017 Yılının Oyuncular Tarafından En Çok Sevilen 10 Oyunu - 2
                                               The Last of Us: Part II

1- Final Fantasy VII: Remake

Ve son olarak listemizin birinci sırasında olan Final Fantasy VII: Remake adlı oyunumuz. 1997 yılında çıkan Finat Fantasy serisinin en iyi oyunu arasında gösteriliyor.

2017 Yılının Oyuncular Tarafından En Çok Sevilen 10 Oyunu - 1
                                                Final Fantasy VII: Remake

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here