Black Desert Online Seviye 63’e Ulaşan İlk Oyuncu WitchElahng

0
Black Desert Online Seviye 63'e Ulaşan İlk Oyuncu WitchElahng

Black Desert Online oyununun tarihinde ilk defa bir oyuncu seviye 63’e ulaşmayı başardı. Oyun içerisinde seviye 60’dan sonra gereken EXP oldukça fazla ve haliyle level atlamak da zor bir hal alıyor. Geçtiğimiz haftalarda bir oyuncu bu seviyeye ulaşmayı başardı. Bu oyuncunun adı 위치이랑 olarak geçiyor. Telaffuzuna bakacak olursak eğer WitchElahng geçmektedir.

Bu oyuncu Gyfin Rhasia Tapınağı’nda bulunmuş olup röportaja katılıp katılamayacağını sormuşlar. Elbette bunu sormalarının nedeni hesabı kasma zamanı içerisinde olup olmadığındandır diye düşünüyoruz.

WitchElahng İle Birkaç Soruya Cevap

Merhaba, Seviye 63’e gelmek cidden şaşırtacak bir başarı. Bu seviyeye geldikten sonra bu konu hakkında nasıl hissediyorsun?

Harika hissettiriyor! İlk başta seviyemi yükseltmeyi planlamadım sadece çiftçilikten zevk aldım. Fakat bir şekilde de olsa tesviye etmek de benim için bir hedefti. Bu hedefe ulaşabildiğim için kendimle gurur duyuyorum.

Seviye 63’e gelmek için çalışmaya karar verdiğimde, herhangi bir motivasyon olmadı. Ben yalnızca “bunu yapabilirim” şeklinde düşündüm. Seviye 62’ye ulaştığımda ciddi anlamda gelen EXP miktarı belirgin olarak azaldı. Bu nedenden dolayı seviye kasmayı bıraktım. Fakat EXP miktarının yavaş yavaş arttığını gördüğümde bunu cidden yapabileceğimi düşündüm. Bundan sonra seviye kasmaya devam ettim.

Bu yolculukta kocam bana çok yardımcı oldu. Bana bir parti kurmak ve sabahları biraz daha uyuyabilmem için izin verme gibi farklı konularda da yardımcı oldu.

63. Seviyeye ulaşmak ne kadar zamanınızı aldı?

İşime gitmeden önce ve işten eve geri döndüğümde yaklaşık olarak 12 saat kapalı kaldıktan sonra günlük en az %1 EXP kazanmaya çalıştım. Hafta sonu geldiğinde daha fazla EXP kazandığımdan, hafta sonu daha çok oynadım. 63. seviyeye gelme projesinde 27 Temmuz tarihinde başladım ve bu tarihten sonra yaklaşık olarak 4 ay içerisinde bunu başardım.

WitchElahng

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here