Ezreal’a Küçük Bir Düzenleme Daha Geliyor

0
Ezreal Mini Rework Geliyor - Social Oyuncu

League Of Legends‘ta en sevilen şampiyonlar arasında olan Ezreal sezon 6 sonunda oldukça güçlüyken sezon 7 de oyunlarda düşüşe geçti. Dolayısıyla bir düzenleme bekleniyordu ve Meddler’in yaptığı açıklama sonrasında Ezreal’a küçük bir düzenleme daha geliyor diyebilir hale geldik.

Neyse ki Riot, ADC oyuncularını nasıl mutlu edeceklerini bilir. Meddler forumlarda , Ezreal‘ın bazı meraklılarına Ezreal’ı tekrar oyunlarda görmek adına mini bir güncelleme gelebileceğini söyledi.

Ezreal’a Küçük Bir Düzenleme Daha Geliyor – Meddler Açıklaması

Meddler “Şu an Ezreal çok zayıf görünüyor.” dedi. Meddler, bariz belli olanı öne sürerek ” Bazılar şimdiye kadar mevcut meta ile oyunlarda az çok kendini belli etti. Fakat bu ürünlerin durumu ile mantıklı geliyor ki , Ezreal’ın kendisi o kadar elverişli değil. Ezreal’ı oyunda parlatmadan önce düşünmek isteyeceğimiz bir şey, onun üzerinde çalışma zamanı olup olmadığı, bunu daha tatmin kılıcı bir büyü haline getiriyor.Bu güncellemeyi getirmek ana dezavantaj ve kuyrukta bekleyen başka küçük güncellemeler de var[Azir,LB..]…”dedi. Meddler’in yazdığı bu yazıdan Ezreal’a mini bir güncelleme gelmesi bekleniyor.

Tüm bunlar ADC Ezreal oyun tarzına sahip olan hayranları için harika haberler.Başka bir makalemizde görüşmek üzere Social Oyuncu takipçileri.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here