PUBG Ölüm Kamerası Üzerinde Değişiklik Yapıldı

1
PUBG Ölüm Kamerası Üzerinde Değişiklik Yapıldı social oyuncu

Geçtiğimiz haftalarda Bluehole, oyuncuların yaptığı bildirimler üzerine PUBG Ölüm Kamerası üzerinde değişiklik yapılacağını vurguladı. Yapılacak olan bu değişikliğe son derece olumlu tepkiler de geldi. Bir şirketin yapmış olduğu analizlere göre birçok oyuncu pubg ölüm kamerası özelliğini kullanmakta. Kullanılma sebebi ise elbette nerede hata yaptığını anlamak veya 3. parti yazılım kullanıp kullanılmadığını görmek oluyor.

Yapılan bu analizlerle birlikte ölüm kamerası, PUBG oynayan oyuncuların %70 ila %80 arasında değiştiğini gösteriyor. Buda her gün yaklaşık olarak dokuz milyon tekrar oluyor.

PUBG Ölüm Kamerası Kullanıcıları

Seul merkezli oyun teknolojisi şirketi Minkonet, Bluehole Studio ile birlikte bu yeni teknolojileri PUBG’ye tanıtmak için bir araya geldi . Yakın zamanda eklenen ölüm kamerası, tanıtımından bu yana oyuncuların% 70 – 80’i tarafından her gün yaklaşık dokuz milyon tekrar izleme görüntüsü ile kullanıldı ve oyun oturumu başına ortalama görüntüleme süresi beş dakika. Bu işlev, sadece bir oyuncuyu nasıl öldüğünü göstermek değil, aynı zamanda yaratıcı kullanıma izin veren Minkonet’in 3D yeniden oynatma teknolojisini kullanması nedeniyle etkilenmiştir.

1 Yorum

  1. PUBG güncellemelerle daha da güzel bir oyun olmaya devam ediyor. Ölüm kamerası da özellikle iyi oldu, hile şüphesini gideriyor ve kendimizi geliştirmemizi sağlıyor. Bu özelliğin daha da iyi olması gerekirdi zaten. Gelecek haberleri bekliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here