PUBG Test Sunucularına Tırmanma Özelliği Geliyor

0
PUBG Test Sunucularına Tırmanma Özelliği Geliyor social oyuncu

PlayerUnknown’ın Battlegrounds test sunucusunda oynayan oyuncular sonunda beklenen özelliğe kavuştu. PUBG Test sunucularında bulunan bu özellikle atlama ve tırmanma özelliği içeriyor. 

PUBG oynayan birçok kullanıcı hareket engelli yerlerde çok zaman kaybediyordu. PUBG hareket etmenin kritik olduğu yerler için yeni bir geliştirmede daha bulundu. Oyun içerisinde bulunan atlama biraz eksik kalmıştı. Koşarak atlarken fazla atlama bazende atlayamama gibi durumlar olabiliyordu. Geliştirici olan Bluehole, oyun içerisinde bulunan atlama mekaniği ile yeni testleri önümüzdeki hafta içerisinde piyasaya sürecek. Bu gelecek test sürümü ile engellerden daha kolay bir şekilde çıkabileceğiz.

PUBG Tırmanma Özelliği İle İlgili Yapılan açıklama

” PUBG’ye gelecek olan bu mekanik, oyuncuların önündeki engelleri hızlıca ölçeklendirmesini sağlıyor” diye bir açıklama yapıldı. Bluehole ” Her ne kadar oyun içerisinde 1 metre yüksekliğe kadar olan yapıların üzerinden atlasak ta bü yükseklik az kalmış durumda. Bu 1 metre olan atlama yükseliğini 2.3 metreye çıkartılması ile bu atlama özelliğinin işlevselliğini arttırmaya karar verdik. Boyut ölçütlerini karşılayabilen neredeyse tüm nesneler ölçeklenebilir. ” diye açıklamada bulundu.

Kısa olan engeller gibi birçok küçük engelleri geçmekle birlikte, pencere veya benzer yapılar arasında da hareket edebileceksiniz. Gelecek olan bu özellikle ile pencere veya benzer yapılar, kısa olan engellerden geçerken silahımızı kılıfımıza koymak gerekiyor. Haliyle en savunmasız olduğumuz an bu an olacaktır. Engele hızlı bir şekilde gelirseniz hızlı bir geçiş olur, yavaş gelirseniz tırmanışınız daha uzun sürecektir. Bu atlama yerlerine mümkünce daha hızlı gelmeye çalışın.

PUBG Test Oyuncuları

Oyun içerisinde olacak bu değişiklik ile atlama sistemi ile ilgili birçok hata olması bekleniyor. Bu nedenden dolayı oyun içerisinde bulunan bu hataları deneyimleyen kişiler yapılacak geri bildirimler ile düzeltilmesi bekleniyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here